Hazırlık Okullarının Çözüm Adresi

Educ, Eğitim dili İngilizce olan üniversitelerde (Bilgi, Bahçeşehir, Işık,Yeditepe,Sabancı,Koç,İtü) hazırlık okullarında sene boyunca ortaya çıkabilecek  dil öğrenme sorunlarına profesyonel anlamda çözüm üreten tek kurumdur. Educ,Akademik İngilizce becerilerini(Essay Writing,Reading,listening,Speaking) hazırlık okullarının sistemine paralel olarak Üniversite tecrübesi olan eğitmenler ve  nitelikli  yabancı eğitmenler eşliğinde öğretmektedir.

Hazırlık okumak zorunda olan öğrencilerin önemli bir bölümü hazırlık senesinde İngilizce altyapı eksikliği, uyum sorunu, okullarda uygulanan eğitim sisteminin hızı gibi nedenlerden dolayı ipin ucunu bir kez kaçırdı mı yeterli seviyeye ulaşması çok zor oluyor. Bu aşamada Educ, öğrencilere uzun vadeli İngilizce öğrenme programları sunmakta ve 2-3 ay gibi kısa bir sürede (zaman farklılıkları altyapı durumuna paralel olarak kısalmakta ya da uzamaktadır) yeterli seviyeye gelmelerini sağlamaktadır. Ayrıca Mayıs ve Ekim  ayları arasında BILET,EXIT,PROFICIENCY  ve TOEFL gibi final sınavlarına yönelik özel çalışmalar yapılmaktadır.

Farklı seviyelerdeki öğrencilere kişiye özel programlar hazırlayan ve öğrenmeye yönelik sorunları psikolojik destek vererek aşmayı hedefleyen kurum, dersler sırasında öğrencilerin ‘yaşayan İngilizceyi’ öğrenebilmeleri için İngiliz ve Amerikan gazete ve dergilerinden bolca faydalanıyor. Eğitim sırasında küresel ısınma, küreselleşme, cinsiyet eşitliği vb. gibi güncel ve akademik konularda işleniyor. Başarılı olmuş öğrencilerin gerçek düşüncelerini sitemizde öğrenebilirsiniz.

Bilgi Formu